PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107555}

Obcy kontra Predator

AVP: Alien vs. Predator
6,0 80 983
oceny
6,0 10 1 80983
4,0 13
ocen krytyków
Obcy kontra Predator
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator

Trzeba przyznać, że producenci spie....lili ten ciekawie zapowiadający się film, ma on nawet fajny scenariusz, ale niestety jest to film zrobiony dla dzieci. Sztandarowy film tej przeklętej kategorii PG-13, bez klimatu grozy i tajemniczości, bez tego jedynego w swoim rodzaju soundtracku i klimatu w ogóle . Szkoda a tak fajnie się zapowiadał.
PS. O AvP2 nawet nie wspominam, bo szkoda słów.

ocenił(a) film na 8
bolec_24

Zgadzam się z twoją opinią ale tylko częściowo. Otóż pomimo tego , że Obcy kontra Predator nie jest filmem na miarę czterech części Obcego ani też trylogii Predatorów to nie jest aż taki zły. Film ogląda się ciekawie , czasami zapiera dech w piersiach , lecz spodziewałem się czegoś lepszego i znacznie ciekawszego. Gdyby film obfitował w lepszą scenerię , bardziej znanych aktorów i byłby pod kategorią ''R'' może byłby arcydziełem. Klimatu nie ma tu się zgodzę , lecz są momenty tajemniczości. Dla mnie 7/10. Oczywiście naciągana ''siódemka''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones