PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107555}

Obcy kontra Predator

AVP: Alien vs. Predator
6,0 80 983
oceny
6,0 10 1 80983
4,0 13
ocen krytyków
Obcy kontra Predator
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator

Masakra!

ocenił(a) film na 9

Jestem fanem aliena i predatora wychowałem się na tym ale 1 mnie zdenerwowało alien fakt jest silny ale potrafi go zabić człowiek zastrzelić jest zwierzęciem perfekcyjnym ale zwierzęciem a tutaj z predatora znanego mi z 1 części inteligentnego czekającego na moment zrobili totalnego cepa który wali głową aliena po ścianach a potem daje się zabić.Uważam ten film za totalną pomyłkę alien jest bardzo silny i zachwyca mnie jego postać ale jednak to zwierze a predator jak wiemy to łowca który poluje na zwierzynę przynajmniej ostatni stary predator zabił parę na koniec tyle i fani aliena niech mówią że alien to alien tamto tak wiem też się wychowałem na tym ale jednak panowie predator czujniki broń laserowa koła do rzucania i spora siła dzieqi pozdrawiam wszystkich fanów. A teraz lecę oglądać 8 pasażera nostromo :)

ocenił(a) film na 10
yoqu

Ciężko to przeczytać bez znaków interpunkcyjnych...

yoqu

To ty sobie porównaj Aliena do AVP, a alien nie jest zwierzeńciem.

ocenił(a) film na 8
yoqu

Możliwe, że się wychowałeś na tej serii ale popieram Barnka. Ciężko się w Twojej wypowiedzi rozczytać.

stridajin

A Ty doczytałeś? Bo ja miałem zadyszkę i oczopląs. Po trzech podejściach sobie odpuściłem czytanie :)

ocenił(a) film na 8
rafib1975

Trochę mi to czasu zajęło, ale w końcu się udalo. ;)

yoqu

Używaj przecinków i kropek. Bez tego, takiego bełkotu nie da się przeczytać i nie znajdziesz kolegów, poza tymi z osiedlowej siłki.

Omnikoron

Nie uogólniaj, "ynteligencie". Sam nie potrafisz poprawnie przecinka wstawić, więc nie wytykaj błędów innym. : )

ocenił(a) film na 6
yoqu

Następny który nie rozumie .....Może następnym razem dokładnie obejrzyj film?Predatorzy byli tutaj takimi ''cepami''bo byli początkującymi.Zostali wysłani tam i pokonać mieli obcych aby przejść przez ten cały rytułał . Oglądaj uważniej następnym razem..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones