PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107555}

Obcy kontra Predator

AVP: Alien vs. Predator
6,0 80 983
oceny
6,0 10 1 80983
4,0 13
ocen krytyków
Obcy kontra Predator
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator

Obcy

ocenił(a) film na 4

Zawsze miałem Obcego za gatunek inteligentny, za idealnego drapieżnika. Predatora
miałem zawsze za łowcę, który długo czeka na odpowiedni moment, zdobywa informacje o
wrogu, a tu Predator to zwykła ciota :(
Obcy w tym filmie jest na poziomie psaW dodatku gdzie tu jest wzmianka Pilotach z
rozbitego wraku na Acheronie?
Jakoś nie przekonuje mnie fakt, że Predatorzy stworzyli sobie Aliena do polowań, bo się im
nudziło. Skąd wtedy SJ mieliby jaja? Kupili na komicznym bazarze od Predatorów?

PREDATORfan

O pochodzeniu Obcych dowiadujemy się w Prometeuszu. Jednak ja mam inną teorię. A predator to inna historia

ocenił(a) film na 4
cezarywi

Co do pochodzenia Obcych to chyba każdy ma swoją teorie, ja też mam ;)
A Predator mi nijak nie pasuje do stworzyciela Obcych ten, kto to wymyślił albo był na kacu, albo npisał to w trakcie libacji alkoholowej.
Tutaj Predator bije się na Zimnej Antarktydzie, a w każdym filmie z Predem ZAWSZE było ciepło, wręcz upalnie, co wskazuje na ciepłolubność łowców.

PREDATORfan

Też predatorzy nie pasują mi do roli stwórców obcych, ludzi itd. Predator jest urodzonym wojownikiem, nie wygląda na kogoś kto jest zdolny do tworzenia nowego życia, do tej roli dużo lepiej nadają się Inżynierowie. Cały motyw z piramidą wydawał mi się beznadziejny. Obcy przez to, że od tysięcy lat sobie mieszkał na Antarktydzie przestał być już taki... obcy, bo swój;).

ocenił(a) film na 4
szmyrgiel

Dokładnie, a przez to, że ludzie odkryli obcych w naszych czasach to już pogrzebali ten film całkowicie. TO NIE PASUJE DO KANONU OBCEGO!! Ludzie odkryli obcego na LV 426 w dalekiej przyszłości i byli zaszokowani, w ogóle nie wiedzieli, czym to jest i skąd, a tu tak sobie hasają z Predami po piramidzie. Sama piramida jest przegięta, połączenie wszystkich kultur im nie wypało, bo co tym się spodobała ta ściana, a innym druga? Bezsens.

PREDATORfan

Szkoda tylko, że prawda o obcych i predatorach w AvP jest tylko cząstką absurdów jaki wciskają nam twórcy. Fabularnie film po prostu leży w całej linii.

PREDATORfan

Nigdzie nie jest powiedziane, że predator stworzył obcego. Predatorzy po prostu zrozumieli, że obcy do rozmnażania posiada nosicieli, których jest pełno na Ziemi, więc ich tam przetransportowali i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones