PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107555}

Obcy kontra Predator

AVP: Alien vs. Predator
6,0 80 983
oceny
6,0 10 1 80983
4,0 13
ocen krytyków
Obcy kontra Predator
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator

WITAM. Tak jak wyżej w temacie pytam o obcego lub Predatora :) filmy na ten temat są naprawdę ciekawe głównie postać obcego wzbudza w człowieku ten nie pokój i naprawdę jest wyrafinowana..

ocenił(a) film na 7
cyklonos

Niedługo będzie gra Aliens: Desolation , taki survival horror w ktorym główną bohaterką będzie... córka Ripley :)

Himiteshu

bardziej liczyłem na film;/:P

ocenił(a) film na 7
cyklonos

Nic nie pbije filmu Camerona więc lepiej że nie ma :)

ocenił(a) film na 9
cyklonos

Zapowiedziane są: Prometeusz 2 Ridleya Scotta i Predator 4 w reżyserii Shane Blacka (Iron Man 3). Ja osobiście mam nadzieję, że w przyszłości wyjdzie trzecia część AvP, a oprócz tego twórcy (FOX) zasiądą do stołu i poukładają całe uniwersum w jedną całość bez żadnych nieścisłości.

raptor59

Prometeusz czekam wiem :) jakieś 2 tygodnie temu zakupiłem sobie Prometeusza na blu-ray ...ymmm pięknie się oglądało.
No to mnie Pocieszyłeś co do predatora czytałem co nie co i mam nadzieje że to wypali ?:) dziękuję za informacje !

ocenił(a) film na 6
raptor59

Predator 4? :D
Zrobiłeś mi dzień.

Możesz podać jakiś link do informacji o tej produkcji? Pogooglowałem, ale nie widzę niczego konkretnego.

ocenił(a) film na 6
raptor59

Sory - znalazłem jednak co nieco.
Dla zainteresowanych załączam:
http://www.avpgalaxy.net/predator-movies/predator-4/
http://www.franchiseherald.com/articles/11120/20141026/predator-4-movie-horror.h tm

ocenił(a) film na 9
AndrewGrabos

Mam nadzieje, że oba filmy się udadzą i wniosą coś fajnego i świeżego. Mam tylko obawy co do reżysera Shane Blacka, zepsuł postać Iron Mana (przynajmniej dla mnie) i nie chciałbym, żeby zepsuł teraz Predatora. A powiedz jesteś zwolennikiem wspólnego uniwersum AvP, czy wolisz by każdy żył sobie osobno?

ocenił(a) film na 6
raptor59

Wiem, że dla wielu osób niektóre twory spod znaku AvP są nieco obrazoburcze, ale gdyby nie pomysł połączenia tych dwóch potworów nie powstałyby komiksy, gry no i dwa filmy. Fakt, faktem - filmy zawiodły oczekiwania niektórych fanów, ale - idąc dalej - dzięki nim powstały liczne figurki kolekcjonerskie (jestem posiadaczem ,,aż" czterech [w tym 3 z pierwszego AvP] :D ) i inne gadżety filmowe, na które podaż, wcale nie spadła, mimo tego, że już 10 lat minęło.

Wniosek jest prosty - można krytykować koncepcję starcia dwóch kosmicznych potworów i można traktować to jako gwałt na obcym/predatorze... ale prawda jest taka, że dzięki temu konfliktowi obydwie postacie nadal ,,żyją" i dalej kręcony jest wokół nich hype.

Zresztą ludzie żyją konfliktami :D Fani obcych i predatora, przerzucają się argumentami co do tego, która bestia jest silniejsza, która lepiej skonstruowana, itd. i w ten sposób temat nadal jest świeży :D

No i już tak swoją drogą...
Imo :D
Predator > Obcy
Predator 1 i 2 > AvP
Celtic Predator > Inne predatory :D
Obcy z kwadrylogii > Obcy z AvP
AvP > AvP 2
Tak w skrócie : >

ocenił(a) film na 9
AndrewGrabos

Dzięki za odpowiedź ;) Dla mnie Obcy i Predator są nie rozłączni, świetnie się komponują ze sobą. Całe szczęście, że kiedyś ktoś wpadł na pomyśł połączenia tych uniwersów. Czekam na moment kiedy FOX przedstawi oficjalny kanon, mam nadzieje, że do tego dojdzie ;)

ocenił(a) film na 9
cyklonos

W 2016 roku na ekrany kin ma wejść kolejna część ''Predatora''. Nie będzie to jednak ani remake, ani kontynuacja.

Krzychu_800

a masz jakiś link do tego? chętnie poczytam:)

ocenił(a) film na 9
cyklonos

Za pewne już wiesz o tym od dawna, ale do listy przyszłych filmów z serii AvP możemy dodać Obcego 5 w którym powrócą Ripley i Hicks. Do tego Prometheusa 2 zaczynają kręcić na początku przyszłego roku. A Predator 4 to będzie jak najbardziej kontynuacja poprzednich części ;)

raptor59

oj tak OBCY 5 czekam z niecierpliwością :) także powoli wszystko zaczyna się klarować :)

cyklonos

Za Obcego 5 ma odpowiadać ten sam reżyser co za film Chappie a więc może być spoko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones